Extrudr
DuraPro ASA
ASA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 220–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 20–200 mm/s |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 62.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 20% |
| Pevnost v ohybu | 78MPa |
| Rázová houževnatost | 140kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 96°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 96°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.