Extrudr
DuraPro PA12 CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 260–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.03 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 60.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 35% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 9kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 145°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.