Extrudr
PCTG
PCTG
Tiskové parametry
| Tryska | 230–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–110 °C |
| Rychlost | 20–200 mm/s |
| Ofuk | 20–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 215% |
| Pevnost v ohybu | 62MPa |
| Rázová houževnatost | 94kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 76°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 88°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.