Fiberlogy
ABS GF
ABS-GF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 270–295 °C |
|---|---|
| Podložka | 90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 10–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | 1.12 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3500MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.5% |
| Pevnost v ohybu | 70MPa |
| Rázová houževnatost | 10kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 80°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 95°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.