Fiberlogy
BVOH
BVOH
Tiskové parametry
| Tryska | 190–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 75–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 4 h |
| Hustota | 1.14 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 45MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9% |
| Pevnost v ohybu | 71MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 68 °C |
| VICAT | 92°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.