Fiberlogy
FiberWood
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 180–200 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 75–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 6 h |
| Hustota | 1.3 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 26MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3600MPa |
| Prodloužení při přetržení | 0.9% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 50°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 65°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.