Fiberlogy
Impact PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 220–245 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 75–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 4 h |
| Hustota | 1.22 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2870MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 73MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 80°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 58 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.