Fiberlogy
PEI 9085
PEI
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 350–380 °C |
|---|---|
| Podložka | 160 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–25 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.34 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 88MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3050MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6.7% |
| Pevnost v ohybu | 129MPa |
| Rázová houževnatost | 10kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 152°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 173°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.