Fiberlogy
PLA CF
PLA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 75–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 6 h |
| Hustota | 1.26 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 8500MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.4% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 3.1kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 137°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 89°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.