Fiberlogy
PP
PP
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | — |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 50 °C / 4 h |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 14MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 700MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 30kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 40°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.