Filament PM
PA-CFJet
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 230–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 110–120 °C |
| Rychlost | 40 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.01 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 8.3kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 165°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 170°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.