Fillamentum
CPE CF112 Carbon
CPE-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–85 °C |
| Rychlost | 20–40 mm/s |
| Ofuk | 0–15 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.16 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 52.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 8% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 77D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.