Fillamentum
Nonoilen
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 175–195 °C |
|---|---|
| Podložka | 0–50 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 2 h |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 38.6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1900MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7.7% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 2.4kJ/m² |
| Tvrdost | 71D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 119°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 150°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.