Fillamentum
Nylon AF80 Aramid
PA
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 235–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–110 °C |
| Rychlost | 30–50 mm/s |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 0.99 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 510MPa |
| Prodloužení při přetržení | 5.8% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 53.2kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.