FILOALFA
PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 170–210 °C |
|---|---|
| Podložka | 0–50 °C |
| Rychlost | 40–120 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 53MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3.6MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 55°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 57.5°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.