FormFutura
ApolloX Kevlar
ASA
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 255–265 °C |
|---|---|
| Podložka | 85–95 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.07 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 6% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 7.5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 95°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 94°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.