FormFutura
EasyFil ABS - Glow in the Dark
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 230–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 100 °C |
| Rychlost | 25–100 mm/s |
| Ofuk | 0–35 % |
| Sušení (teplota / čas) | 40 °C / 6 h |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 45.1MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 10% |
| Pevnost v ohybu | 72.6MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 85°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 93°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.