FormFutura
LUVOCOM 3F PAHT CF 9742
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 265–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–80 °C |
| Rychlost | 40–60 mm/s |
| Ofuk | 0–25 % |
| Sušení (teplota / čas) | 130 °C / 8 h |
| Hustota | 1.25 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 170MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 15000MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 200°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.