FormFutura
LUVOCOM 3F PP CF 9928
PP-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 10–50 % |
| Sušení (teplota / čas) | 82 °C / 3 h |
| Hustota | 1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 54MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 7000MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.2% |
| Pevnost v ohybu | 78MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 80°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.