FormFutura
Python Flex TPU 98A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 0–60 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.16 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 50MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 150MPa |
| Prodloužení při přetržení | 450% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 98A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 138°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.