FormFutura
ReForm - rTPU 95A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | 30–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 24 h |
| Hustota | 1.21 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 32MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 355% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 95A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 74°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.