FormFutura
STYX PA6-GF30
PA-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 255–295 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | 0–30 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.34 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 80MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5500MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.5% |
| Pevnost v ohybu | 125MPa |
| Rázová houževnatost | 4kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 65°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.