FormFutura
Tough PLA
PLA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 190–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–60 °C |
| Rychlost | 25–130 mm/s |
| Ofuk | 80–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | 35 °C / 6 h |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 53.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | 15% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 2.09kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 55°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 60 °C |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.