FormFutura
Volcano PLA 150C
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 195–225 °C |
|---|---|
| Podložka | 45–65 °C |
| Rychlost | 25–200 mm/s |
| Ofuk | 50–100 % |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.2 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 43MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2500MPa |
| Prodloužení při přetržení | 11% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 2kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 110°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | 140°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.