Forward AM
Ultrafuse ABS
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–110 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 10 h |
| Hustota | 1.037 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 36.3MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1958MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7.4% |
| Pevnost v ohybu | 56.6MPa |
| Rázová houževnatost | 16kJ/m² |
| Tvrdost | D71 Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 90°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 104 °C |
| VICAT | 96°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.