Forward AM
Ultrafuse BVOH
BVOH
Tiskové parametry
| Tryska | 190–210 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–100 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 16 h |
| Hustota | 1.138 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2339MPa |
| Prodloužení při přetržení | 14.8% |
| Pevnost v ohybu | 53.8MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 69 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.