Forward AM
Ultrafuse PA
PA
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 220–250 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–120 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 40 h |
| Hustota | 1.115 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 61.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2419MPa |
| Prodloužení při přetržení | 9.6% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 5.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 113°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 49 °C |
| VICAT | 160°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.