Forward AM
Ultrafuse PET
PET
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 60–80 °C |
| Rychlost | 40–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 16 h |
| Hustota | 1.329 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 33.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1933MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.7% |
| Pevnost v ohybu | 66.7MPa |
| Rázová houževnatost | 1.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 64°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 71 °C |
| VICAT | 66°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.