Forward AM
Ultrafuse PLA
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | 40–159 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.252 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2308MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.2% |
| Pevnost v ohybu | 98MPa |
| Rázová houževnatost | 2.5kJ/m² |
| Tvrdost | 97A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 55°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 61 °C |
| VICAT | 65°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.