Forward AM
Ultrafuse PLA PRO1
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | 40–300 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.254 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3166MPa |
| Prodloužení při přetržení | 21.9% |
| Pevnost v ohybu | 92.4MPa |
| Rázová houževnatost | 20.4kJ/m² |
| Tvrdost | 71D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 56°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 63 °C |
| VICAT | 58°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.