Forward AM
Ultrafuse PLA Tough
PLA
Tiskové parametry
| Tryska | 200–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 50–70 °C |
| Rychlost | 40–300 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.215 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 40MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2672MPa |
| Prodloužení při přetržení | 7.4% |
| Pevnost v ohybu | 73MPa |
| Rázová houževnatost | 8.6kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 57°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 62 °C |
| VICAT | 59°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.