Forward AM
Ultrafuse PP GF30
PP-GF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 20–90 °C |
| Rychlost | 30–80 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 4 h |
| Hustota | 1.066 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 41.7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2628MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.4% |
| Pevnost v ohybu | 76.8MPa |
| Rázová houževnatost | 5.3kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 73°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -5 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.