Forward AM
Ultrafuse rPET
PETG
Tiskové parametry
| Tryska | 225–245 °C |
|---|---|
| Podložka | 65–85 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 60 °C / 8 h |
| Hustota | 1.287 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 38.6MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1640MPa |
| Prodloužení při přetržení | 4.3% |
| Pevnost v ohybu | 66.9MPa |
| Rázová houževnatost | 4kJ/m² |
| Tvrdost | D 69 Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 69°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 83 °C |
| VICAT | 73°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.