Forward AM
Ultrafuse TPS 90A
TPE
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–90 °C |
| Rychlost | 10–30 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.044 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 7MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 54MPa |
| Prodloužení při přetržení | 280% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 14.1kJ/m² |
| Tvrdost | 89A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -59 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.