Forward AM
Ultrafuse TPU 64D
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 230–255 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–60 °C |
| Rychlost | 30–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 5 h |
| Hustota | 1.157 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 37MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 205MPa |
| Prodloužení při přetržení | 399% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 115kJ/m² |
| Tvrdost | 58 Shore D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -26 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.