Forward AM
Ultrafuse TPU 85A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 200–220 °C |
|---|---|
| Podložka | 40 °C |
| Rychlost | 15–40 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 5 h |
| Hustota | 1.114 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 34MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 20MPa |
| Prodloužení při přetržení | 600% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 85A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -44 °C |
| VICAT | 35°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.