Forward AM
Ultrafuse TPU 95A
TPU
Tiskové parametry
| Tryska | 210–230 °C |
|---|---|
| Podložka | 40 °C |
| Rychlost | 15–40 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 70 °C / 5 h |
| Hustota | 1.149 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 44.2MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 48.4MPa |
| Prodloužení při přetržení | 661% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 92A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | -25 °C |
| VICAT | 75°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.