Francofil
TPE 88A
TPE
Tiskové parametry
| Tryska | 220–240 °C |
|---|---|
| Podložka | 0–30 °C |
| Rychlost | 10–35 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.17 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 6.34MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 20.6MPa |
| Prodloužení při přetržení | 330% |
| Pevnost v ohybu | 1.8MPa |
| Rázová houževnatost | 8.1kJ/m² |
| Tvrdost | 88A Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.