igus
iglidur A350
PABlue
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 340–370 °C |
|---|---|
| Podložka | 90–140 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 100 °C / 12 h |
| Hustota | 1.42 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | –MPa |
| Prodloužení při přetržení | –% |
| Pevnost v ohybu | 50/46XY/ZMPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 76D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.