Material4Print
PAHT-CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 270–290 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–100 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 100 °C / 10 h |
| Hustota | 1.24 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 120MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 10500MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 35kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 90°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Ověřeno podle technického listu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.