Mingda
ABS-GF25
ABS-GF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 250–270 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 65 °C / 5 h |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 48.48MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3752MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.1% |
| Pevnost v ohybu | 78.8MPa |
| Rázová houževnatost | 8.91kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 93°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 101 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.