Mingda
HtPA-CF
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 300–320 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 4 h |
| Hustota | 1.15 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 102.59MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 7506MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.66% |
| Pevnost v ohybu | 153.18MPa |
| Rázová houževnatost | 6.36kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 117°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.