Mingda
HtPA-CF25
PA-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 300–340 °C |
|---|---|
| Podložka | 70–80 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 90 °C / 5 h |
| Hustota | 1.23 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 109.68MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 8996MPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.18% |
| Pevnost v ohybu | 176.24MPa |
| Rázová houževnatost | 12.04kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 96°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.