Mingda
PA12-CF
PA-CF
Vyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 280–300 °C |
|---|---|
| Podložka | 40–70 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 80 °C / 8 h |
| Hustota | 1.06 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 65.63MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3318MPa |
| Prodloužení při přetržení | 3.33% |
| Pevnost v ohybu | 103.13MPa |
| Rázová houževnatost | 9.58kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 102°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | — |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.