Mingda
PPS-CF10
PPS-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 310–350 °C |
|---|---|
| Podložka | 80–90 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | 120 °C / 6 h |
| Hustota | 1.29 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 59.4MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 5447MPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.4% |
| Pevnost v ohybu | 94.3MPa |
| Rázová houževnatost | 5.3kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 133°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 97.7 °C |
| VICAT | 267.5°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.