Nanovia
ABS CF
ABS-CF
Vyžaduje uzavřený prostorVyžaduje tvrzenou trysku
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | — |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.05 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 29/23XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 2700/2300XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 1.5/1.7XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 16.05kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 110 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.