Nanovia
ABS EF
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 240–260 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.03 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 29/26XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1820/1820XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.3/2.1XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 18kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | –°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 110 °C |
| VICAT | 102°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.