Nanovia
ABS ESD
ABS
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 250–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 100–110 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.1 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 22/17XY/ZMPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 1660/1515XY/ZMPa |
| Prodloužení při přetržení | 2.4/1.6XY/Z% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | 77D Shore |
| HDT (teplota průhybu) | 88°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 100 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.