Nanovia
Insublend
Other
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 260–280 °C |
|---|---|
| Podložka | 130–150 °C |
| Rychlost | 50–70 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.08 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | –MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 67MPa |
| Prodloužení při přetržení | 20% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | –kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 114°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 140 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.