Nanovia
PEI Ultem 1010
PEI
Vyžaduje uzavřený prostor
Tiskové parametry
| Tryska | 370–390 °C |
|---|---|
| Podložka | 120–160 °C |
| Rychlost | 20–60 mm/s |
| Ofuk | — |
| Sušení (teplota / čas) | — |
| Hustota | 1.27 g/cm³ |
Mechanické a tepelné vlastnosti
| Pevnost v tahu | 105MPa |
|---|---|
| Modul pružnosti v tahu | 3200MPa |
| Prodloužení při přetržení | 60% |
| Pevnost v ohybu | –MPa |
| Rázová houževnatost | 5kJ/m² |
| Tvrdost | — |
| HDT (teplota průhybu) | 200°C |
| Teplota skelného přechodu (Tg) | 209.37 °C |
| VICAT | –°C |
Data z webu výrobce
Tato data přebírám z technických listů a stránek výrobce. FilamentCat je jen zobrazuje — neručím za ně a před tiskem doporučuju ověřit u výrobce. Hodnoty se mohou lišit podle tiskárny a podmínek.